Logo

Připravujeme

Prohlédněte si, jaké hosty v našem podcastu brzo uslyšíte.

Miloslav Kamiš – ředitel Viscofanu

Miloslav Kamiš působí ve španělské společnosti VISCOFAN působí od roku 2001. Začínal ve výrobě a postupně si prošel téměř všechna oddělení, až se v roce 2007 stal ředitelem závodu v Českých Budějovicích. Miloslav Kamiš je zároveň předsedou rady Oblastní hospodářské komory České Budějovice a působí v dalších jihočeských organizacích podporujích inovace a podnikání v kraji….

Redakce 24.06.2022

Věra Hlaváčková – herečka Jihočeského divadla

Absolvovala brněnskou konzervatoř a po kratším angažmá v Klicperově divadle v Hradci Králové a následně v brněnské Mahenově činohře zakotvila v Jihočeském divadle, kde do dnešního dne nastudovala přes 100 rolí. K jejím „erbovním“ divadelním úlohám patří Emilie Marty v Čapkově Věci Makropulos, Máša v Čechovových Třech sestrách, Paulina z Racinova Polyeucta, za níž obdržela…

Redakce 30.03.2022

Jan Plomer – autor mezinárodního patentu na vlastní hybridní pohon

Aktuálně připravuje Honza Schönbauer další díl Jihočeského podcastu o elektromobilitě. Jeho hostem bude Jan Plomer, který má své vývojové centrum hned za humny Jihočeského kraje v Kašperských Horách. Pan Plomer je autorem mezinárodního patentu na vlastní hybridní pohon a vyvíjí elektromechanický akumulátor, se kterým sbírá různá ocenění (například E.ON Energy Globe Award v roce 2017)….

Redakce 16.08.2021