Logo

Proč tvoříme jihočeský podcast

Chceme si povídat, prezentovat a informovat o úspěšných rodácích z Jižních Čech. Propojujeme veřejnost s příběhy lidí, kteří se stali úspěšnými ve svém oboru. Ptáme se na to, jaké moderní technologie při své práci používají.

Co je Jihočeský podcast?

Jihočeský podcast zpovídá ve svých pravidelných relacích známé i méně známé jihočeské osobnosti a zajímá se, jak právě jejich obor ovlivňují moderní technologie a jak je umí využívat. Ptáme se hostů z různých oborů lidského snažení, cestovatelů, programátorů, ředitelů firem, nebo zakladatelů ambiciozních projektů. Načerpejte inspiraci od těch, kteří umí technologie využívat a ještě k tomu mají světu co říci.

Známe osobnosti z Jižních Čech

Chceme poukázat na osoby, které mají kořeny v Jižních Čechách a stali se úspěšní ve svém oboru. Mají tak co říct široké veřejnosti a inspirovat posluchače. Ukazujeme, že i u nás na jihu jsou lidé, kteří mohou zamávat trhem, realizovat úspěšný projekt nebo mít zásluhy na lepším životě v Jížních Čechách.

Moderní technologie

Chceme poukázat na technologie, aplikace, zařízení nebo jiné způsoby digitalizace, které na své úspěšné cestě tito lidé používali. Je potřeba, abychom všichni pochopili, že technologie je budoucnost. Ekonomicky budou mít technologické firmy a startupy velkou předanou hodnotu.

Nalaďte podcast na nejoblíbenějších platformách

Jihočeský podcast je všude, kde jste vy, naši posluchači. V internetových prohlížečích i v mobilních aplikacích můžete naslouchat našim hostům a žádný díl vám neunikne.

Kdo nás podporuje

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají Jihočeský podcast produktovat. Jste důležitou součástí, bez vás bychom to nezvládli.