Logo

Vít Krejčí – patý český basketbalista z NBA v Jihočeském podcastu

Redakce
Redakce
11.04.2022

Basketbalista a sportovec roku Strakonicka 2021 Vít Krejčí je patým Čechem, který nastoupil v severoamerické nejvyšší basketbalové soutěži NBA. Momentálně se prosadil do základní pětky týmu Oklahoma City a jeho premiérová sezona v NBA se dá označit za fantastickou. Jsme velice rádi, že nám Vít potvrdil rozhovor po skončení letošní sezony. Jaké je to hrát v jednadvaceti letech proti nejlepším basketbalistům světa a na mnoho dalších otázek se zeptáme v našem letním díle.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Jan Plomer – autor mezinárodního patentu na vlastní hybridní pohon

Aktuálně připravuje Honza Schönbauer další díl Jihočeského podcastu o elektromobilitě. Jeho hostem bude Jan Plomer, který má své vývojové centrum hned za humny Jihočeského kraje v Kašperských Horách. Pan Plomer je autorem mezinárodního patentu na vlastní hybridní pohon a vyvíjí elektromechanický akumulátor, se kterým sbírá různá ocenění (například E.ON Energy Globe Award v roce 2017)….

Redakce 16.08.2021

Věra Hlaváčková – herečka Jihočeského divadla

Absolvovala brněnskou konzervatoř a po kratším angažmá v Klicperově divadle v Hradci Králové a následně v brněnské Mahenově činohře zakotvila v Jihočeském divadle, kde do dnešního dne nastudovala přes 100 rolí. K jejím „erbovním“ divadelním úlohám patří Emilie Marty v Čapkově Věci Makropulos, Máša v Čechovových Třech sestrách, Paulina z Racinova Polyeucta, za níž obdržela…

Redakce 30.03.2022